Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az Ebneveldén...

Hogy lehet az Ebneveldén Karácsonyi kutyát tenyészteni mejik kutyából vagy venni kell?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkozom.Szerintem lehet karikutyát tenyészteni simán, mint a többit.És szerintem karácsonykor lehet venni.Nem tudom :)

Mert végül is Karácsonyi kutya, szerintem karácsonykor lehet venni :)

2013. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Karácsonyi kutyát nehéz tenyészteni, mert egy felhasználón egy ilyen fajtájú kutyus lehet.

Ezt a különleges fajtát Karácsonykor lehet megvásárolni az új kutya menüpontban, vagy kérhetsz más felhasználótól kölyköt.

2014. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzők jól írték, ezt a "fajtát" csak karácsonykor lehet venni. Ha akarsz akkor vagy örökbe fogadsz egy idősebbet az Árvaházból, vagy kérsz valakitől, akinek született kölyke.

Nekem amúgy majd lehet fognak születni (bár még kell pár hét), de ha akkor még kell akkor küldhetek.

2014. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lehet örökbe fogadni az árvaházból. Más felhasználóktól kell kérni, akinek születtek és tőlük is csak × napig (nem tudom pontosan), mert azután, ha egynél több van, a fölösleget "elveszi" az ebnevelde.
2014. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!