Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék társasági ember?

Hogyan lehetnék társasági ember?

Figyelt kérdés

Ha egy emberrel beszélgetek, akkor nyitott vok elmondom a véleményem, tok beszélgetni. de ha már nagy társaságba vok csak csöndbe nézem a többieket mert nem merek megszólalni/ nem jutok szóhoz.

Hogyan lehetnének jó beszólásaim, hogyan tudnék visszaoltani ha beszólnak nekem?

kérlek segítsetek


2009. okt. 28. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne menj nagy társaságba, idióták.
2009. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint akkor nehezen tudsz óldódni sok ember között... Szerintem egy kicsit bátrabbnak kéne lenned, és nyugodtan hozzá kéne szólnod a témához, ha tudsz. Az is lehet, hogy nincs elég önbizalmad.


Jó beszólások... ez részben természettől is függ. Én szoktam oltani, de ezt nem igazán tanulom sehonnan. Viszont vannak ilyen oldalak, ahol lehet találni jó szövegeket, csak egy kicsit kutatni kell a neten. Mert mondjuk vannak olyan szövegek is, amik tényleg nagyon jók, de azt is szedi valahonnan az ember.


Végül is vicces, meg minden, de van akinek rosszul esik. Ezzel egy csomószor megbántottam már jó pár ismerősömet.

Velem van olyan, hogy sokat hallgatok egy olyan embert, aki tolja ezeket a vicces kis beszólásokat, és egy csomó mindenen elszórakozik, vagy szídja a dolgokat, és van, amikor már akaratlanul is, de átveszem a stílusát.

2009. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
engem társaságban sosem vettem észre, nem érdekelt senkit a véleményem, meg se hallották ha mondok valamit, de ma már nem is vágyom mások társaságára, szinte minden ember idióta.
2009. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*vettek
2009. okt. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!