Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen papírok szükségesek a...

Milyen papírok szükségesek a szociális segély megigényléséhez az okiratokon kívül?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én még most vagyok először ilyen helyzetben 22 évesen első munkahely után most járt le a napokban a 3 hónap munkanélkülim pont időpontra is esett a jelentkezésnél a munkanélküliben. akkor megkédezték hogy szeretném én igényelni ezt a foglalkoztatást helyettesítő járadékot (ez a segély) mondtam igen, akkor az ügyintéző nő nyomtatott ki egy lapot, valami igazolásszerű volt, és azzal el kellett mennem a hivatalba. ott mondtam mit szeretnék, kérték ezt a lapot iratokat, és ők is adtak egy több oldalas kitöltendőt, megírtam, odaadtam, azt mondták majd postán kiküldik a határozatot amit vissza kell vinnem a munkaügyibe. tovább hogy fog zajlani még én sem tudom, nem voltam még hasonló helyzetben. anynit mondtak ott hogy innentől számított egy éven belül kell dolgozni majd minimum egy hónapot (3at sorolt fel, közmunka, önkéntes munka, 3. nem tudom mi volt) hogy ezt a 22 ezret ne vegyék majd el egyenlőre én is itt tartok a határozatot várom amit majd a munkaügyibe kell visszavinnem
2013. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A a kisvárosi önkormányzatnál, ahol dolgozom - kell a jövedelem nyilatkozat és igazolás, ( a kitöltendő űrlapok ezeket tartalmazzák) és helyre szóló lakcímkártya és persze idő... Kb. 2 hét a határozatig.
2013. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!