Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar Postáról?

Figyelt kérdés

Már hétfőn feladták a levelem ajánlva elsőbbségivel, és még most sem kaptam meg. Pedig fontos lenne. De olyan is volt már, hogy feladtam egy csomagot csak simán, és másnap már meg is kapták.

Ti felétek minden rendben a postával? Csak nekem vannak ilyen tapasztalataim?


2009. okt. 29. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
fasza! nekem a cdgalaxis-ból egy nap alatt hozták ki a játékot!
2009. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok jó véleményem van a postáról. Ha valamit, ami kicsit nagyobb egy sima levélnél nem ajánlva adom fel, akkor az 80%, hogy nem ér oda a címzetthez.

Ha én kapok levelet, vagy csomagot rendszerint fel van bontva, ki van szakítva, magyarán simán belenéznek útközben.

Azért ez elég bosszantó.

2009. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszer keveredett már el levél, sajnos - ráadásul egyre lassúbb és drágább.
2009. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

juj, hát az elég nem jó, ha még bele is néznek a csomagodba :S

és tényleg egyre drágább, és lassúbb az egész, pedig nem egy ember dolgozik a postánál

2009. okt. 29. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!