Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lesz a 14 éves korában...

Hogyan lesz a 14 éves korában cigis piás bulizós beszólogatós gyerekből,30 éves korára normális ember?

Figyelt kérdés
Osztálytalálkozónk volt nemrég és azok az emberek akik olyanok voltak mint fent leírtam,normális élőlényekké vedlettek át,miért komolyodik meg az ember felnőtt korára?
2009. okt. 29. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted az jó lenne ha 25-30 évesen az emberek egy 5 éves kisgyerek módjára viselkedjenek?
2009. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább azt nem értem sokan miért általánosítják a fiatalokat. Miért kell leírni azt a gyereket, aki 14-16 évesen esetleg dohányzik, bulizik stb., hogy sose lesz belőle normális ember. Miért nem hiszik el sokan, hogy ez csak egy korszak, amit idővel a legtöbben kinőnek.

14-17 éves kormig én is hasonló voltam mint leírtál, annyi különbséggel, hogy én nem szólogattam be senkinek, nem votlam bunkó, de piáltam, dohányoztam, buliztam, futó kapcsolatokban éreztem jól magam, lógtam a suliból, szakadt voltam stb. Vicces, hogy akik akkor lenéztek és úgy gondolták ők nálam többre viszik most ott tartanak, hogy egyik pasitól költöznek a másikhoz, egyik albérletből a másikba, normális munkája nagyon kevésnek van.

Nekem van családom azóta, rendes munkám, lakásom, kocsim és még 30 éves se vagyok.

2009. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy,hogy kinövi.Ha van egy kis sütnivalója persze;akkor kitombolja magát és majd szépen beérik!
2009. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!