Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 12 éves vagyok kiadják egy...

Ha 12 éves vagyok kiadják egy inárcsi boltban az energiaitalt?

Figyelt kérdés
Leginkább sportra kéne de ne írjátok azt hogy "túl kicsi vagyok hozzá" köszi a válaszokat előre is.

2013. aug. 20. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl kicsi vagy Lacika.


Nem jó az neked.


Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, az kell a fejlődő szervezetnek, érted Lacika ?

2013. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Súlyzónak túl könnyű, bár ha most kezded.

Sportoláshoz vagy gógyi kell (sakk, dáma), vagy mozgás. Tápszerek nem, sőt kifejezetten ártalmasak.

Energiaitalokban semmi olyan nincs, amely támogatna a sportolásban. Összetétele 100%-ban ártalmas, azzal a ravaszsággal, hogy az egészségügyi határérték alatt tartják az értékeket.

Egyébiránt kiadják, mert nincs tiltólistán.

2013. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha olyan nagyon kell a sportra az energiaital, akkor nem vagy alkalmas sportra... Csak szétkapja a szíved és miután 3x megemeltél egy súlyzót ott fogsz szenvedni. Sportra inkább sportitalt vegyél, abban vannak olyan anyagok amik segíthetnek az izzadással elvesztett ásványi anyagokat, sókat pótolni (dehidratálódás). Az energiaital úgy működteti a szívet mint a hullámvasút, miután megiszod eszméletlenül felmegy a pulzusod (90-100) és ezáltal a vérnyomásod, de miután elmúlt a hatása nagyon le is esik (55-60) ettől fáradtnak fogod érezni magad és hosszú távon a szíved sem fogja szeretni ezt a nagy mértékű pulzusváltozást.
2013. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) lehet hog mégse veszek :)
2013. aug. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!