Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi munka vagy itthon...

Külföldi munka vagy itthon egyetem/főiskola? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és amelyiket választanátok, azt miért?
2013. aug. 20. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
részemről a nyugdíjas naplopó-t preferálom
2013. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális kérdésre normális választ vártam. Úgy gondoltam ezt külön nem szükséges leírnom, de ahogy látom sajnos tévedtem.
2013. aug. 20. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen munka és hol vagy milyen egyetem, milyen szak.

Én megpróbálnám az egyetemet, mert lehet többre lennél képes most és lehet milliomos lennél 2 év után, de ha nem, és dolgozni akarsz egy jobb helyen, ahol nem te vagy a főnök, akkor nagy esély van rá hogy nem fognak alkalmazni ha nincs diplomád.

Nem mentél egyetemre, de van gyakorlatod, jobb vagy mint aki most fejezte az egyetemet, de akkor is őt fogjál alkalmazni, mert ő megtanult valamit a könyvekből, amiről azt tartják hogy tökéletes (persze legtöbb esetben fogalma sincs hogy a valo életben hogy alkalmazza a tanultakat)... na de vissza a témához. Ha ugy érzed neked jo a külföldi munka, elég stabil és van esélyed arra hogy majd előléptetnek, és többet keress, akkor lehet megéri elmenni dolgozni, de csak akkor. Ha egy épitkezésen kellene dolgoznod mint segédmunkás, akkor nincs min gondolkodnod, menj egyetemre. Csak akkor menj külföldre, ha biztos vagy benne hogy néhány éveig meg tudsz keresni annyi pénzt hogy eltartsd magad, vagy akár 2 embert.

2013. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!