Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki jo Larry Stylinsonos...

Valaki jo Larry Stylinsonos One shotot vagy fanfictiont?

Figyelt kérdés
ha lehet akkor +18, es ne angol. es befejezett:D megkoszonnem, amit en talaltam az edes keves es persze mar el is olvastam. elore is koszonom:)x

2013. aug. 21. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahh végre valaki, aki szereti Larryt! És nem azon parázik, hogy jaj, ők nem melegek, nem lehetnek melegek. :DD

Sajnos én csak egy jó magyart ismerek, de szerintem azt már te is olvashattad, a youwentcrazy.blogspot.hu -t. Én angolul szoktam, mert abból rengeteg van, ha esetleg mégis kedvet kapnál hozzájuk, ezek nagyon jók: [link]

2013. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom látod e még, de én tudok egyet.

[link]

Ezen kívül még olvasok kb 20-at, de azok nem befejezettek :)

2013. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a (szerintem) legjobb Larry blog. Ez a kedvencem. Nagyon igényes és ötletes:

[link]

2013. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ohh ezt mind olvastam de koszonom hogy irtatok!! :)

elso kommentelo: en sem ertem azokat akik ki vannak akadva emiatt :D

masodik kommentelo: azokat is elkuldheted:D

2013. szept. 14. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is jobban kedvelem a befejezetteket, de itt van egy ami bár most kezdődött ígéretesnek tűnik:

[link]

2013. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!