Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég derült ki, hogy az...

Nemrég derült ki, hogy az összes okmányomban (személyigazolvány, Taj kártya, stb) elrontották a keresztnevem, rosszul írták, rövid "i"-vel. Ha vajon bemegyek az okmányirodába és mondom mi van, akkor kell fizetnem majd értük?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sztem, ha valahogy vilagos, hogy nem ti vagytok a hibasak(ol. Benyujtott papirokon meg jo volt, es mindez nem evekkel ezelott tortent, hanem mondjuk egy hete), akkor van ra esely hogy az ingyenes. Sztem az ugyintezo tud valamit mondani, ha nem egy morcosat fogsz ki.
2013. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezaz...tuti bunkózni fognak.hát már jó régi dolog ez,mivel a Taj kártyámon is el van rontva.... Csak hát én eddig nem figyelgettem hogy most hosszú í e vagy sem,de az anyakönyvi kivonaton hosszú,szóval az a helyes.... :/ érettséginél derült ki,mert nagyon lényeges hogy rövid e vagy hosszú :/
2013. aug. 21. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!