Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az s51-es Simsonomba a megszak...

Ivady92 kérdése:

Az s51-es Simsonomba a megszakítós gyújtással lett valami. Hozzáértőktől várnék segítséget mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Menet közben a motor elkezdett szaggatottan menni, mint ha fulladt volna, aztán leállt. Kivettem a gyertyát és megnéztem ad e szikrát.. nemadott. Kipróbáltam másik gyertyával, azzal sem volt szikra. Megnéztem nem e állítódott el az alaplap, de az is a helyén volt. Új kondi és megszakítót vettem bele, hátha ez a hiba, de ugyanúgy nemvolt semmi. Kimértem rúgás közben a gyújtótekercs áramát, és 0,05 voltot mutatott maximum rúgásra. Több tekerccsel is néztem, és vagy nem mutatott semennyi áramot, vagy 0,05 öt. Mi lehet a hiba?

2013. aug. 21. 19:15
 1/1 Agzt111 válasza:
Gyujtó tekercs
2017. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!