Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet lépni, ha apródon...

Mit lehet lépni, ha apródon és jófogáson folyton csalókba botlok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad ott vásárolni.

Ennyi.

Inkább ajánlom a vaterát!

2013. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

persze, értem, csak pénzszűke miatt választottam ezt a két oldalt, mert olcsóbban volt a cucc, amit megvettem volna, és közelebb is, mint a vaterán.

Venni nem vettem semmit, annyira nem tudtak csőbe húzni, csak bosszantó, hogy minden eladó hirtelen eltűnik, amikor személyes átvételt választom és nem az előre utalást, sőt, olyan is volt már ma, hogy indulás előtt mikor hívtam azt mondta, hogy elkelt a telefon, de párom (aki akkor még dolgozott, és ezt nem tudta) érdeklődött, és akkor meg még megvolt, és lehetett volna azonnal utalni.

2013. aug. 21. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ezért olcsóbb ott sok minden, mert ezzel csalogatják oda a "balekokat".

Amit írtál, tipikus eset, sokan ezt a módszert tesztnek használják direkt az eladó ellen.


Előre utalni nem szabad, kizárólag személyes átvétel és ott is átvizsgálni a terméket. (nyilván gyanús, ha az eladó minél hamarabb le akar lépni) Személyes átvételt is lehetőleg saját városban, nehogy palira vegyen, vagy el se jöjjön a talira. (mint ahogy írtad)


És ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, akkor nem az.

2013. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!