Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Apród és...

Ti mit tennétek? Apród és Jófogás?

Figyelt kérdés

Az Apródon és a Jófogáson hirdetek ezt-azt, immáron 1,5 éve "űzöm ezt az ipart". Eddig sem vásárláskor sem pedig eladáskor nem volt semmilyen problémám. Mindig korrekten leírtam a jellemzőket az általam eladni kívánt termékről. Most is. Nagynehezen eljött a delikvens (amúgy különböző, számomra egyáltalán nem látogatott helyszíneket próbált javasolni) átvenni a holmit. Aprólékosan megnézte, megforgatta stb... Majd fizetett és elment.

Kb 1 óra múlva felhívott, hogy kéri vissza a pénzét, mert nem elégedett az általa vásárolt dolgokkal. Már ezt is furcsállottam, hiszen itt volt és mindent megnézett. De nem gond, van rá jelentkező még... gondoltam magamban. Nem is foglalkoztam volna a dologgal, hanem a felháborító az, hogy meggyanúsított azzal, csaló vagyok, átvertem és inkorrekt voltam. Azonnal menjek a cuccomért az X helyre. Nem érdekli, hogy van-e dolgom, ráérek-e, most azonnal húzzam oda a belem. (Bocs a szavakért, de idéztem a szavait.) Fenyegetőzött mindennel, holott egy szóval sem mondtam, hogy nem veszem vissza, amit elvitt.

Mi a véleményetek erről az esetről? Valóban szar alak vagyok?

A vicces válaszokat szeretném most nélkülözni, kérem csak az írjon, aki volt már hasonló helyzetbe vagy van ötlete az ilyen esetekre. Ki hogyan reagálja/reagálná ezt le?

Előre is köszönöm.


2013. aug. 22. 11:31
 1/1 anonim válasza:
szia! szerintem írj az oldalnak mindenképp, lehet már ott is feljelentett téged ez a kedves vevő, jó az, ha ők is tudják mindkét fél álláspontját a dologról
2013. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!