Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a leglátogatottabb...

Melyik a leglátogatottabb oldal ezek közül? (Apród, Jófogás stb. )

Figyelt kérdés

Szeretnék eladni könyveket és az érdekelne hogy melyik oldal a leglátogatottabb. Csak olyan oldal érdekelne amelyik ingyenes és nem kell semmit fizetem. Pl. apród, jófogás zsibvásár, toplicit, expressz. Ha tudtok még ilyen oldalakat mondani azt is megköszönném. :)

A válaszokat előre is köszi! :))



2013. jún. 24. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jófogással próbálkoznék :)
2013. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csakis a Jófogás!
2013. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem a jófogáson eddig egy könyvem vitték el, míg az apródon folyamatosan jelentkeznek értük.

Szerintem hirdess mindkettőn.

Nekem a jobb áttekinthetőség miatt is inkább az apród jött be.

A zsibvásár tényleg ingyenes?

2013. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsibvasar csak majdnem ingyenes. Ellenőrzésre hivatkozva be kell fizetni egyszeri talán 200 forintot. Amit viszont kiemelési díjakra levásárolhatsz. Meg persze kiemelt hirdetésre itt is költhetsz bármennyit, de ez aprod.hu és egyéb ingyenes oldalakon is lehetőség, de nem kötelező sehol sem.
2013. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, h csak az ingyenesek erdekelnek, de nem hagyhatom szo nelkul. A vatera a legtutibb, fizetos, de valszeg tobbszoroset kaphatod az aruidnak, es akar hamarabb is elkelnek.

A tapasztalat mondatja ezt velem, jo par eve adunk-veszunk sok-sok oldalon (vatera, /teszvesz/ zsibvasar, licitbazar, aprod, jofogas, expressz, olx, face-s csoportokban) de a leglatogatottabb, legbiztonsagosabb, legjobb arra hajlamosabb a VATERA! Az aukciokkal brutal aron el lehet adni sokfele haszontalannak hitt dolgot. Pl: tudod, mi a Kubu-kod? Majusban 50 db-ot adtam el circa 8ezer forintert.... Ennyit ert meg a vevoknek, uis 1ft-rol inditottam a licitet. Mas oldalon nem kaptam volna ertuk semmit. Es ez csak egy pelda a sok kozul. Vevokent is erdemes vaterazni, sok 1 ft-os aukcio nyerteseve lehet valni. :-)

2013. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már régi a kérdés, de azért leírom, hogy ha könyveket akarsz eladni, arra a moly.hu is nagyon jó.
2014. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!