Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elfogyott a pelenka és a...

Ha elfogyott a pelenka és a közelben nincs senkinek sem, és boltba sem tudok menni, akkor jó lesz a babának a tisztasági betét is?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább valami vasalt puha lepedőszerűség
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elmenni a boltba? Csináld meg ahogy az első írta és menjetek a boltba .
2013. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előzőnek:

Előfordulhat, hogy olyan helyen lakik, ahol nem terem minden sarkon bolt!


A tisztasági betétek általában valamilyen vegyi anyaggal vannak átitatva, illetve illatosítottak ez nem igazán jó a babának. Ha van textilpelusotok akkor tedd rá azt, vagy kisebb törölközőt. Talán még egy tiszta pólót is össze tudsz úgy hajtogatni, hogy jó legyen. Régen is megoldották eldobható pelus nélkül...

2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálam volt hogy elfogyot a gyerek pelenka. És még az volt a jó hogy volt itthon tene mini super betét amit én használtam szülés után. És most a babám alá tudtam rakni.

Nálam bevált.

2013. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!