Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a ZTE Blade...

Mi a véleményetek a ZTE Blade 3- ról?

Figyelt kérdés
megér-e 30 ezer forintot, milyen a teljesítményt nyujt stb...

2013. aug. 22. 17:11
 1/4 anonim válasza:
szar...a kijelző ugyan nem rossz de a processzor nagyon ratyi főleg ilyen felbontáshoz
2013. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
első egyálatlán nincs igazad nagyon jó telefon énis nem rég vettem a legnagyobb játékok szaggatásnélkül mennek rajta stb!!!!!!!!!Csak ajánlani tudom!!!!Vedd meg!!!!Jól jársz vele
2013. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem január óta van meg, életem legrosszabb döntése volt, úgy érzem: lassú, folyamatosan lefagy, a játékok kicsinálják teljesen, a saját töltőjétől kikészül, és az érintő panel sem mindig működik... persze, az első 2-3 hónapban hihetetlen jól működik, meg minden, de utána jönnek a problémák... nekem most 7 hónapos, és nem bírja a netezést, pedig csak wifit használok. Bár ha mindennap kikapcsolod egy órát, kiveszed az aksit és bekapcsolás után sem netezel, akkor működik.
2013. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát sajnálom hogy hogy szegény telefont így tropára tettted!!Érdekes nekem hibátlanul működik!!akkor neked nem való telefon már bocsi
2013. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!