Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy 18éves srác...

Fiúk! Ha egy 18éves srác kiírja msn-re h ne kamerázzá má légyszíves akkor mit ért ezalatt?

Figyelt kérdés
H ne szívassál?bocsi tudom hülye a kérdés de mindent meg szeretnék tudni a fiú érzéseiről.
2009. okt. 29. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem szleng, a webcamhez lehet köze
2009. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs camja.és nem tudom. lehet.de azért még várok ötleteket.:)
2009. okt. 29. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

"Fiúk! Ha egy 18éves srác kiírja msn-re h ne kamerázzá má légyszíves akkor mit ért ezalatt?"


Azt, hogy ne kamerázzál, légyszíves.:)

2009. okt. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ki kamerázná?annyira azért ismerem.és ez hülyeség vagy nem tudom:D de azért köszi. egyéb ötlet?
2009. okt. 30. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy mások ne kapcsolják be a kamerájukat ha nem kéri.
2009. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos kamerázza valaki, vagy így vagy úgy de elég paraszt lehet szegényke ha ilyen stílusban írja hogy ne kamerázzá má. Mi ez dik má? Kérdezz má rá, hogy sé? Keress valami normális srácot, hidd el nem ez az igazi. És ezt jóindulatból mondom. Ezer pasi van a világon, aki normális és nem utolsó szempont hogy értelmes is.
2009. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valamelyik ismerőse azt akarja, hogy camozzanak, és ezért folyton bekapcsolja a saját webcamját... A fiú meg ezt nem akarja.

És a srácnak biztos vannak olyan ismerősei, akiket nem ismersz.

2009. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!