Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon jelszót változtatta...

Facebookon jelszót változtattam és most nem tudok belépni mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Szóval.. tegnap este telefonról gyors jelszót változtattam, mert ledobott és megijedtem, hogy valaki benne volt azóta viszont nem tudok belépni.Lehet, hogy kétszer is ugyan úgy félrenyomtam? Mivel változtatásnál kétszer is meg kell adni ugyan azt és sikerült! Kértem, hogy küldjön e-mailbe kódot de nem küldi azóta már rám se tudnak keresni! Olyan mintha felfüggesztettem volna de nem tettem mivel be sem tudok lépni!! Telefonszámra is akartam küldetni kódot de az én telefonszámomra egy nem magyar emberkét dob ki!! VALAKIII tudna segíteni??köszönöm!
2013. aug. 23. 07:19
 1/2 anonim válasza:
Ha az e-mailedbe belépsz akkor ott kaptál e-mailt a jelszóváltoztatásról és van benn egy link amire ha rákattintasz vissza állítja a régi jelszavad.
2013. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem küldenek semmiféle emailt!!! Már pedig nem egyet kértem!
2013. aug. 23. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!