Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi feljelentést...

Rendőrségi feljelentést melyik online oldalon tehetek? Vagy mit tegyek? Szerződésem van arról, hogy kölcsön adtam, de a drága kisasszony véletlenül se adná meg, a barátaim szerint a rendőrök ki nevetnek ha így oda állítok, hogy kölcsön adtam.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
online nem tudsz feljelentést tenni, csak személyesen
2013. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rendőrség ezzel nem foglalkozik, nem történt bűncselekmény. Polgári peres úton tudod visszaszerezni, esetleg közjegyzői fizetési meghagyással (de ebben nem vagyok biztos).
2013. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy rendőr múltkor meg adott egy oldalt,de az most nem működik,és így ott nem tudok fel jelenteni. közjegyző meg a vagyonát nézi,se munkája,se semmije,terhes és a pasija tarja el. és a legszomorúbb az egészbe hogy nekem is a kis babámra kéne a pénz:(
2013. aug. 23. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akkor bűncselekmény, ha bizonyítható, hogy eleve olyan szándékkal kért kölcsönt, hogy meg sem akarta adni. Ballagj be a rendőrségre, vagy postai levélben (elektronikus úton nem jó, tényleg nem foglalkoznak vele, mint már előbbiekben is mondták) és vigyed a szerződés másolatát. Lehet, hogy másokat is átvert, akkor könnyebb a bizonyítás. Azért jobb a levél, mert akkor nem beszélnek le a feljelentésről, muszáj vele foglalkozniuk - ugyanis alapesetben ez tényleg nem rendőrségi ügy.
2013. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!