Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 vagyok. Mit tegyek ilyenkor...

LeviHUN kérdése:

13 vagyok. Mit tegyek ilyenkor? A rendőröket hogy tudom megtámadni (hogy nem végezték rendesen a munkájukat)? Vagy ilyenkor mi a tehendő?

Figyelt kérdés

Ez egy fesztiválon volt éjfélkor kb

CSAK HOZZÀ ÉRTŐK VÀLASZÀT KÉREM ÉS KOMOLYAN. NEM LETT 8 NAPON TÚL Gyógyuló sérülésem Egy hajléktalan meg rug ès lefejel (jogtalanul). Gyorsan szólok a rendőröknek (akik 10 méterre voltak És az egyik felnőtt ismerősöm elkísért (de ő véletlenül volt arra) a rendőrök 10 perc múlva apukàmnak letagattàk hogy volt szemtanú. Ja és persze a rendőröket úgy kellett szó szerint oda ràncigàlnom a helyszínre.



#jog #bántalmazás #Rendőrrel
2013. aug. 24. 02:58
 1/4 Kapi0714 válasza:
Szerintem hagyd a p*csába... nem kell vele foglalkozni.
2013. aug. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, mert úgyis te jössz ki rosszul belőle. Vannak ilyen gyökér rendőrök, de nem tehetünk ellene semmit.
2013. aug. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A rendőr mit csináljon? Gondolom nem unalmában rúgott meg a hajléktalan, ergo összeszólalkoztatok. Fel akarod jelenteni? Több napos/hetes szarakodás, és a végén mi lesz? Semmi. Ezt a rendőr is tudja, sokkal egyszerűbb így.


Ha pedig ennyire "meg akarod támadni" a rendőrt, mondván nem végezték rendesen a munkájukat, akkor az is "megtámadhat", mivel egy 13 éves gyereknek semmi keresnivalója este tíz óra után egy fesztiválon. Szóval inkább örülj, hogy nem végezte a munkáját.

2013. aug. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
13 éves, fesztivál, éjfél. Na ezzel van a baj.
2013. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!