Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy én nagyon...

Az miért van, hogy én nagyon szeretem, ha egy nő/lány laposra ver egy férfit mondjuk kifejezetten szép kombinációkkal? Imádom ha karatés csajokat nézek ahogy szétcsapnak a férfiak között. Egyből fel áll rá. Miért? Ugye nem gáz ez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lindaaaaaaaaaa.....!


http://www.youtube.com/watch?v=CQYDWMryyiw


*sóhaj*

2013. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de engem ezek izgatnak.. :)

jó nézni...

2013. aug. 25. 15:19
 3/4 Noon válasza:
100%
Egyértelműen te az erős nőkre buksz, akik nem csak elméletileg, hanem fizikailag is erősek. Ez jó, de, ha az ágyba is ilyet kívánsz, az hosszú távon nem jelent semmi jót.
2013. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a domináns nőket, így te az alárendelt szerepet; szereted, ha egy nő megaláz egy hapsit; DE szeretheted a női lábakat is egyben. Lehet benned rejtett indulat is (pl. pont a nők felé), ami így jön ki. Titokban vágysz talán arra, hogy egy nő bemutatót tartson rajtad? Bármi lehet ennek az oka.
2017. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!