Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok 13 évesen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és nem nagyon szeretek kimenni az utcára mert nem szeretem az embereket, nincsenek is igazi barátaim mert nagyon sokan elárultak én meg így már nem szeretnék senkitől semmit. Eléggé csöndes és visszahúzódó vagyok amúgy is, az egész nyáriszümetemet a besötétített szobámban töltettem, és inkább animét nézek vagy zenét hallgatok. Anyám 10órát nincs itthon mert 8 évet éltem a lelkileg terrorizáló nevelőapámmal, onnan 1éve elköltöztünk, tesóim vannak de őket (2) elküldte még a nevelőapám 8éve szóval szinte egész nap egyedül vagyok otthon és sírok, apám sajnalja tőlem a pénzt pedig tényleg keres rendesen bármit megvehetne nekem, de még azt is kicsaltha, hogy, a váláskor a legető legkevesebb gyerektartást rendeljék el neki. Szerintetek ez depresszió?
2013. aug. 25. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább kicseszett veled az élet :( De 13 éves vagy, nagyon sok van még előtted.


Barátozz ha animet szereted akkor beszélgess olyannal aki ezt szeretni. Ahogy hallottam az animes emberek kedvesek

2013. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!