Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha Depressziós...

Mit csináljak ha Depressziós vagyok? 17/F

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit csináljak egész nap nem eszek mert egyszerűen nem tudok enni és a gép előtt ülök. ÉS folyamatosan arra gondolok hogy soha nem lesz barátnőm mert annyira ronda vagyok "A kiálló füleim miatt" és egyszerűen nem tudom elterelni a gondolataimat. A helyzet egyre rosszabb az utcára már vagy 5 - hete nem mentem ki. Nem is igazán tudnék kihez menni mivel a legjobb barátom is elköltözött mindig hozzá mentem el ha ugyanilyen vagy éppen ha hasonló problémáim voltak de most teljesen magam alatt vagyok és ez már csak rosszabb lesz én úgy érzem.. Egyedül érzem magam..

2013. júl. 8. 22:29
 1/2 anonim válasza:
Szia! :) semmi gond, még fiatal vagy ahhoz, hogy megértsd, van ebből kiút. :) Próbálok segíteni.. Lássuk csak. Én hiszek abban, hogy mindenki megtalálja a párját, akárhogy néz ki, de ha te bent tunyulsz a gép előtt, akkor ne várd a csodát! Láttam már sokkal, de sokkal rondább embereket csinos barátnővel sétálgatni, úgyhogy ne aggódj, mindenki megtalálja azt a személyt, aki hozzáillik.. De kispajtás, ha úgy gondolod egyszer, meg fogod magad ölni kilátástalanságodba, akkor gondolj arra, hogy valakinek akinek te jelented az életet majd, nem ismer meg téged, mert te eldobtad egy hülye gondolat miatt.. Amúgy szerintem gépezés helyett tanulj meg gitározni, sétálgass, nem baj ha egyedül, olvass vagy akármi :) Remélem segítettem.
2013. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Depressziós vagy?? Én meg Tankcsapdás!! :) Amugy nyugi semmi para én is az vok!! :(
2015. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!