Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az idézet melyik filmből/kö...

Fruzsi:)016 kérdése:

Ez az idézet melyik filmből/könyvből van?

Figyelt kérdés

Ennek az idézetnek keresem a szerzőjét, illetve azt, hogy honnan van ez az idézet?

"MINDIG MINDANNYIAN várunk valamire- hogy hétvége legyen, hogy végre kijárjuk az iskolát, hogy nyár legyen újra vagy hogy betöltsük a 18-at. Mindig csak várunk, s ebben az a szomorú, hogy közben elfelejtjük, mekkora ajándék is a perc, a pillanat... Le lehet élni úgy egy életet, hogy mindig csak várunk valamire, azonban egyszer csak lesz egy utolsó napunk - s akkor mit fogunk csinálni? Várunk majd egy olyan holnapra, ami sosem jön el?"



2013. aug. 25. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ez most már engem is érdekelne
2014. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mondat angolul így hangzik:


“We are always waiting for something, for it to be the weekend, to be finished school, till summer, till we are 18. We are always god damn waiting and what’s sad is we miss every beautiful moment in the ‘present’ because we spend our whole lives waiting for tomorrow and for the future, we end up skipping our whole lives, and one day we will spend our last day waiting on a tomorrow that will never come.”


A fenti szöveg folytatását is megtaláltam - The Bucket List by Brynnella -, bár az is lehet, hogy nem tőle származik, csak felhasználta, hisz a közzététel ideje 2013. május. 11., és szöveget régebbi dátummal is megtalálni máshol, pl. itt:


[link]


Az oldal, ahol folytatódik a szöveg:


[link]


Bár a cím azonos, a szöveg nem „A bakancslista (The Bucket List) c. filmből való, aminek a forgatóköny írója Justin Zackham, de az nem így kezdődik, utánanéztem.

2014. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. aug. 20. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!