Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kapott-e akciós biciklis...

Laudante kérdése:

Kapott-e akciós biciklis szett (riasztó, lámpa, táska, mellény) utánvétes csomagot valaki 9900, -Ft-ért 2013. augusztusában a Zealot Kft-től? Köszönettel venném a tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 11:19
 1/2 Marci74 válasza:

Szia!

A szett ára számomra is csábító volt. Megrendeltem, mondván, hogy milyen jól járok, ennyi mindent kapok, viszonylag olcsón. Mondjuk egy kicsit gyanús volt, hogy semmi elérhetőség nem volt feltüntetve a honlapon, de azért csak belevágtam. A rendeléstől számított két hét után választ sem kaptam a rendelésre, nemhogy csomagot. Többszöri email megkeresésre sem reagáltak, mire nagy nehezen telefonon felhívtak. Innentől már gyors volt a csomagküldés. Szerencsémre a postára adást követően kaptam egy smst, hogy számomra a ZEALOT Kft feladott egy csomagot. Mindez a hosszú hétvége előtt történt így volt időm a cégnek utána nézni, így a csomag átvételére már nem került sor, mert sok rosszat találtam róluk. Bóvlit küldenek, a visszaküldött csomagot nem veszik át, visszajön, hogy a címzett ismeretlen, szerepelnek a feketelistán stb. stb.

2013. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Évek óta mindenféle kínai szarral árasztják el az email címeket. A hatóság nem tesz semmit, annyit lehet tenni hogy meg kell rendelni utánvéttel de nem szabad átvenni. Ez nekik költség. Csak így fognak leszokni róla.

Eleve nem szabad olyan cégben bízni akinek a cégadatai nem elérhetőek.

2014. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!