Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki megkér hogy adjam...

Ha valaki megkér hogy adjam meg a telefonszámom akkor mit mondjak ha nem akarom megadni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés,de nem is akarom megbántani :D help :D

2013. aug. 26. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Mondd meg neki kedvesen, hogy nem szeretnéd megadni.:D
2013. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:DD

amúgy az a szitu hogy nemrég ismertem meg a barátnőmön keresztül és tán bejövök neki,de nekem ő nem igazán...:D és a barátnőm meg ezt nem veszi tudomásul és csak biztatja hogy kérje el a számom meg stb..és ha elkéri akkor nem tudom mit mondjak :D de amúgy facebookon szoktam vele csetelni...

15L :)

2013. aug. 26. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért vezeted, ha nem is jön be?

Ha facebookon chatelsz vele, adjad meg telefonszámodat nyugodtan. Nem változtat semmin. Ha meg nem jön be, facen se jópofizz vele. Mond meg neki egyenesen, minél hamarabb mi a helyzet és kész.

2013. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

és hogy mondjam meg??? mégis mit lehet ilyenkor mondani?

egyébként is nekem még nem mondta h kedvel csak a barátnőmtől tudom,szóval még olyan mintha haverkodnánk...vagy nem?

2013. aug. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!