Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy pasi el akarja kérni a...

Ha egy pasi el akarja kérni a telefonszámom, de én nem akarok megadni, hogy utasítsam vissza úgy, hogy ne legyek sértő, de világos legyen számára?

Figyelt kérdés
Például egy buliban, ha alig ismerem még, és elkéri? Vagy egy olyan ismerős pasi, akit alig ismerek, csak néhányszor beszéltünk... Akitől egyszerűen semmi komolyat nem akarok, ezért nem akarom hogy hívogasson. Hogy utasítsam vissza szépen? 16/L
2010. jan. 31. 20:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
elrontottam a kérdést, szval: *akaroM
2010. jan. 31. 20:39
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy remek szó, amit sose felejts el: NEM. :-) Egyszerű és világos, ráadásul nem sértő. Tudni kell nemet mondani, később is sokszor lesz szükséged erre a képességre.
2010. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De utána elkezd kérdezősködni, hogy miért? miért? miért? miért? Ilyenkor mit tudok válaszolni? Némelyik ilyen egyszerűen nem tudja felfogni sajnos..
2010. jan. 31. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A mostani 16-20 éves csávók nem olyan inteligensek (kinek nem inge...) hogy ne lehessen őket a NEM-mel "megsérteni"... Én kultúrált, jómodorúnak tartom magam, de ha valaki nem érti a szép szót lazán lenyomok neki egy "tockost" is...


16L

2010. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért-miért? Csak. Pl mert nem tetszik neked, és nem akarod, hogy hívogasson. Meg lehet neki mondani őszintén, főleg ha ilyen bunkó és faragatlan. Nem kötelező megadnod neki a számodat. Ha tovább faggat, mondd neki, hogy kérje ez apukádtól vagy a bátyádtól, téged meg hagyjon békén.
2010. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ha elkéri a tiedet, ne add meg, hanem kérdezz vissza, hogy adja meg ő neked a sajátját. te pedig elhagyod a cetlit és nem fogod felhívni.
2010. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Add meg neki az én számomat. Simán elküldöm a *va anyjába. Írjak egy fals számot, vagy kitalálsz egyet?
2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21:03 ez tetszik!!
2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az eleve bunkóság ha azt mondod nem és nem veszi szó nélkül tudomásul. Az ilyennel nem kell foglalkozni.
2010. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki,hogy kérje el a pasidtól,ha meri.
2010. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!