Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telekom megtudja mondani...

Telekom megtudja mondani nekem, hogy egy adott időpontban ki hívott (vezetékesen)?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor ingyenes a mutatvány vagy sem?

Van egy úgymond "zaklató" aki pár éve szórakozik, most untam meg, azért csak most, mert kb. 2-3 havonta előfordul egyszer, s én egy ilyen türelmes ember vagyok, nem szól bele, leteszem, de azért mostanra eljutottam oda, hogy már szeretném tudni ki az illető. Egy valami biztos, hogy vezetékesről hív, mert volt, hogy megvártam mire Ő teszi le, s a jellegzetes "csörömpölés" az elárulja a dolgot, hogy nem egy mobilt "tesz le" hanem egy vezetékes telefont.



2013. aug. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Évekre viszzamenőleg is. Úgy tudom, h fizetős szolgáltatás. De ha zaklatásról van szó, tehetsz feljelentést és akkor a rendőrség dolga a kivizsgálás.
2013. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áh, azt inkább hanyagolnám, nem hinném, hogy sokra jutok velük, csak elhúzódik ügy, biztos, hogy a sor végére raknak ilyen nem éppen agresszív zaklató esetében. Köszi, rákérdezek akkor erre a telekomnál, hogy mennyi az annyi. Kisvárosban élek, szinte biztosra veszem, hogy ismerem az illetőt.
2013. aug. 26. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2013. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!