Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Művészek a gyakorikérdéseken!...

Művészek a gyakorikérdéseken! Honnan jön az "ihlet"? Mármint ti milyen lelkiállapotban tudtok alkotni?

Figyelt kérdés

Én festő vagyok. Általában akkor alkotok a legjobban, ha dühös vagyok, vagy nagyon szomorú. Ha szórakozott vagy vidám, akkor nem sikerül olyan jól. De a düh a legjobb. nekem. Ti hogy vagytok ezzel?

Remélem érthető a kérdés...


2009. okt. 30. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
bárcsak festő lehetnék:) adhatnál valami tanácsot hogy lehetnék az, szeretek rajzolni festeni így hobbiból, és én olyankor festek mikor nyugodt vagyok vagy unatkozom és csend van annyira jó.
2009. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én csak remélem h valami festő szerű leszek. :D

grafikus szakon tanulok,nekem akkor megy az alkotás ha kedvem van a beállításhoz,ha éppen azt rajzolunk.

dühösen és szomorúan én is szeretek rajzolni,olyankor nekem is megy..megy ugy általában mindig ha nem unom

2009. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lehet szerintem megmondani, hogy ki a festő. Aki érzi, hogy amit csinál, belülről jön.

A beállítások nekem "munka-számba" mennek, azt muszáj megcsinálni jól.

Én arra gondolok, amikor egyszer csak támad egy ötleted, hogy NEKEM EZT KKKEEELLL MEGCSINÁLNOM. Amit úgy hívunk, ihlet.

Olyan megfoghatatlan ez az egész művészet... Nem leeht szavakkal elmagyarázni...

2009. okt. 31. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Én akkor tudok a legjobbat alkotni, ha vannak körülöttem emberek. Amikor egyedül vagyok, elszáll az életenergiám, és nem bírok semmit se rajzolni.

De ihletet tud hozni még néhány zene, főleg a pátoszosak, vagy a jazz, illetve szoktam nézni mások artjait, és így jutnak nekem is eszembe új dolgok.

2010. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!