Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megyek szakmunkás suliba....

Most megyek szakmunkás suliba. Sok lesz a páwa fiú?

Figyelt kérdés
Előző suliba kicsit kivoltam közösítve mert tele volt az osztály páwákkal. Akik SP-t hallgatnak meg Flour-t. Én a rock zenét szeretem...dobolni is szoktam :D. Most megyek 3 évesbe szakácsnak+2 év utána érettségi. Sok lesz a páwa 9.be szerintetek? Viszonylag nem egy nagyon ismert suliba megyek. Es ahogy hallottam a visszahúzúdó tpíusok (akik olyan mint én) járnak oda. Bár nemtom:/. NEM szeretem a páwa ruhákat se. Ha mégis lennének páwák szerintetek kiröhögnének? Egy kék feszülőssebb (nem csőgatya) farmer. Egy feltűrt ujjú ing. Ez nem ciki?

2013. aug. 26. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

semmi nem ciki.(ha neked nem az)

egyébként sulitól függetlenül bárhol lehetnek...őőő...páwák(?), azt hiszem hallottam már ezt valahol, ez a b*zi tipusú fiúkat jelenti?:D

egyébként nem az alapján kellene ítélni, hogy milyen zenét hallgat valaki.

2013. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
b*zis kinézetű (rózsaszín feszülő v póló, fehér csőnaci, felvaslt frizura
2013. aug. 27. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én szakközépiskolába megyek de nagyon remélem hogy nem lesz sok ( inkább semennyi ) páwa...

Az általános suliba elég sok volt.

2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dettó :(
2013. aug. 27. 18:25
 5/9 anonim válasza:
Huha milyen kerdest talaltam :D Aterzem a helyzetet, nyugi. Ugyanigy vagyok mint te, csak enszakkozep reszlegbe megyek. Az ugymond pawak kozott sokfele van. A nagytesom is ugy oltozkodott sokaig, aztan lass csodat megkomolyodott es leszokott errol az atkozott stilusrol. De normalis volt mindig, nem csak azert mert a tesom :) Persze vannak bunko pawak is. Es en azt tanacsolom hogy ne izgulj ezen, egyszeruen ne foglalkozz veluk. Keresd a hozzad hasonloakat a suliban. Sok sikert neked is :D:)
2013. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
durva hogy 4 év alatt mennyi változik nálunk még ciki volt az aki ilyen "páwa" volt talán ez az egyetlen stílus amitől egyszerűen hányok ocsmány pelenka nadrágok és a férfiasság teljes hiánya
2013. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol sok a tahó ember ( értsd: páwa ).

Az egyik Tesco pékségében dolgozok és az egyik árufeltöltő ebbe a Tesco-ba szintén -ahogyan ti mondanátok- páwásam öltözködik és tahón viselkedik.

Feszülős csőnadrág aminek az ülepe a föld alatt van, feszülős V nyakú póló, magas szárú cipő...stb. És ezek mellett természetesen betársul a tahó viselkedés.

Nagyon utálom azt az embert. A vásárlóknak is flegmán válaszol ha meg merik tőle kérdezni hogy ez meg az hol van...

2013. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nyomj egy képet, megnézzük.


ne félősködj. a bu(z)ikat meg röhögd ki.

2013. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
gyűlölöm a páwákat
2015. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!