Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezek az állítások...

Ariana-girl kérdése:

Fiúk! Ezek az állítások tényleg igazak? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

1.Egy lányban a legfontosabb tulajdonság: őszinteség,jó humorérzék,természetesség,belevalóság?

2.Milyen stílusú lányt képzeltek el magatok mellé? sportos,csajos,szexis,extravagáns

3.Szóba se jöhet ha egy lány arrogáns/nagyképű,hisztis,tapadós,önállótlan?

4.A fiúk 59%-a odáig van a hosszú,kiengedett hajú lányokért,56%-uk pedig a barna hajú lányokat kedveli,tehát tulajdonképpen a hosszú barna haj bejövős?

ennyire lennék kíváncsi :)előre is köszönöm a válaszokat

(ezeket egy cikkben olvastam és gondoltam ha már annyira állítják,hogy igaz hát akkor nézzük meg. :)



#fiú #lány #igazság #álombarátnő
2013. aug. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos a többi fiú nevében nem nyilatkozhatok de én nem járkálok egy jegyzettömbel a kezemben és pipálgatom a tulajdonságokat hogy amelyik lánynál minden összejön arra és csak arra ráhajtsak.


F/15

2013. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
-_- na,jóó ezt gondoltam,nem vagyok hülye. De úgy általánosságban kérdeztem :D nem kell véresen komolyan venni :)
2013. aug. 27. 17:58
 3/4 anonim válasza:

1: őszinteség igaz nálam, de amúgy mindenkinél más, és amúgy ha vicces valaki akkor az egy jó pont.

2:nem gondoltam még bele sosem

3: Én nem bírom, bár ha valaki igen, akkor valaki igen

4: a haja mindegy, bár kiengedve jobb, mint fonva meg copfosan, meg stb. bár a kreppelt haj az nekem bejön

ez az én véleményem

2013. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
illetve utálom ha valaki ki van sminkelve
2013. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!