Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ruhába menjek buliba?

Milyen ruhába menjek buliba?

Figyelt kérdés
1x sem voltam még buliba, ma megyünk de nemtudom mit vegyek.. az jó amibe suliba megyek nem? farmer stb.
2009. okt. 31. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy most fiú/lány vagy és azt sem hogy hány éves de ha most mész először buliba akkor gondolom nem 20 éves (a mai átlag miatt) másrészt nm tudom milyen ruháid vannak de amibe suliba mész az jó lesz de próbáld meg a legcsinibbeket felvenni.
2009. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan ruhát vegyél fel, ami kicsit szexibb az átlagnál. Nem úgy értem, hogy legyél k*rvás, csak kicsit dögösebb. Az elég uncsi, ha olyanba mész, amibe suliba is jársz. Bár ki tudja, lehet, hogy te suliba is tök csinin járkálsz. :)

Am irigyellek. Már nekem is olyan bulizhatnékom van. Jó buliíít! ;)

2009. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nincs olyan fúú de jó party ruhám, de jeans club osba megyek.. :)


kösz :P remélem meglesz

2009. okt. 31. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen volt a bulíí? :D

(2. válaszoló vagyok)

2009. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szar.. nem engedtek be ... kérték a személyit mert ott volt a főnök.. mind1 legközelebb
2009. nov. 1. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

:O Óóó de szívás! :S

Sajnálom!

2009. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!