Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miylen ruhába menjek szakítás...

Miylen ruhába menjek szakítás utáni találkozóra?

Figyelt kérdés
Muszály találkoznom volt pasimmal és azt akarom hogy bánja hogy szakított velem :D Valami nagyon szexiben akarok lenni mit ajánlatok? :)
2011. aug. 7. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne szexiben hanem inkább csinos-dögösben gondolkozz ;) na meg a ruha nem ér annyit, mintha a kisugárzásodon látja majd hogy "na, ennyit rólad, én jobb vagyok." :) remélem érted mire célzok:D
2011. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igenigen ez sokkal jobb ötlet köszönöm :)
2011. aug. 7. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bírod a magassarkút, akkor mindenképpen vegyél fel.
2011. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha nagyon szexiben jelensz meg, az baromi erőltetett, azt fogja hinni hogy vissza akarod hódítani és erőlködsz.


Én inkább lazán nőcisen mennék, semmiképpen nem magassarkú, hanem valami sportosabb, de amolyan nőiesen sportos. Azon nem látszik egy csepp erőlködés sem, mégis, a pasik nagy százalékának igencsak szexi egy szép és csinos nő sportos cuccban, lófarokkal, finom sminkkel.

2011. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17:43 és kérdező: miért van szükségük a nőknek erre az önigazolásra? Miért nem tudod csak simán lezárni a dolgokat a fejedben? Nyílvánvalóan ott motoszkál benned még az egész, a gyerekes viselkedéssel viszont nem jutsz előrébb.
2011. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mármint valami ilyesmiben:


[link]


(csak hogy lássa, hogy egyáltalán nem akarod játszani neki a "jaj kérlek gyere vissza nézd nézd nézd milyen csini vagyok" szerepet, attól falra másznak legtöbben. És persze levágós.)

2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak könnyebb így elfogadni egy szakítást. persze ez egyénfüggő, szóval... nemtom, nekem beszokott ez válni. és ez nem egyenlő egy beképzelt gondolattal. szerintem.
2011. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!