Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért mert emo vagyok? :O

Walaakíí kérdése:

Azért mert emo vagyok? :O

Figyelt kérdés
nagyon sokan utálnak, elitélnek,szemétkednek velem,pl.voltam egy táborba a nővéremmel aki tök átlagos (jó értelemben) és vele sokkal szívesebben voltak,mint velem:(velem nem volt senki, egyedül voltam mindíg,nem is hívtak sehova,lehet hogy azért mert emo vagyok?de miért utálják ennyire az emokat?:o

2013. aug. 27. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki olyannal van szívesen, akinek pozitív a kisugárzása, ha zárkózott meg negatív vagy, akkor ne csodálkozz.
2013. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy próbáltam a " nem emo" formámat hozi.
2013. aug. 27. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet a kisugárzás, de lehet csak azt hitték hogy szivesebben vagy egyedül. sok mindent gondolnak az emokról. bár a nagyrésze baromság.
2013. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél laza, add magad ;)
2013. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kisugárzás!: mint már írták.

De ez lehet az öltözködésed miatt /csupa fekete/ és a beszédstílusod /félsz, dadogsz vagy nem nézel a szemükbe/, esetleg apró szokásid miatt is amit te nem is veszel észre / dobolsz a lábaddal, rágód a körmöd, mindig szól a zene a füledben vagy csak mindig elbambulsz/.

Továbbá azaz utálat azt szerintem te rosszul gondolod. Nem olyan utálat mint mikor rendesen szidjátok egymást hanem nem tudja elfogadni hogy te így érzed jól magad.

Ha szerzel egy barátot akkor ő tuti megnevetett és ha látják hogy tudsz mosolyogni rögtön nyitottabbak lesznek veled =).

Tapasztalat : 14/L Emo

2013. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.válaszolóóC:

igazad van:) megróbálok ilyenekre figyelni,de egyébként volt velem egy barátnőőm ő is emo ,báár őt nem nagyon érdekli hogy mit gondolnak róla.vele úgy elvoltam,de lehet hogy azért nemfoglalkoztak velem a többiek mert a barátnőmmel lógtaam?és rajta tisztán látszott h emo


egyébkéént:13/L

C:

2013. aug. 29. 14:29
 7/7 anonim válasza:

Szia! 5.dik komentelő vagyok.

Lehet. Engem sem érdekel ki mit gondol rólam. De ha el vagy vele az még nem ugyanaz mintha azt súgalnád: Szia, szólíts meg!.

Meg lehet hogy szavaim üresek mivel nem tudom mi történt a táborban.

Azon is gondolkodtam hogy a tábor elején odament hozzád valaki csak te félősen visszautasítottad vagy "nem vetted észre" akkor az lehet hogy azt hitte bunkó vagy. És ez látszik ez embereken. Meg 2 Emo ütősebb mint 1. =)

De ha szeretnél erről beszélni dobj üzit.

By. -,,-

2013. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!