Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai kézbesítésről némi...

Postai kézbesítésről némi infó, "Kézbesítés regisztrálva" jelentése?

Figyelt kérdés
Figyelem már egy ideje a csomagom és leragadta ennél a szövegnél, hogy "Kézbesítés regisztrálva" Pesten az egyik postán. Nos, az én címemre van rendelve a csomag, szóval nem a postára kéne elmennem érte elvileg. De még csak nem is pesti vagyok. A lényeg, hogy ez most mit jelent? Mert nekem ugye nem jött semmi. De még csak kiegészítő információ sincs alatta hogy bárki más átvette volna...

2013. aug. 27. 20:41
 1/5 gyilokcica válasza:
Nem hagytak értesítőt a postaládában? Telefonálj be nyugodtan, meg tudják mondani, hogy mi történt a csomagoddal.
2013. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem jött sajnos. De már ennek több mint 10 napja. Úgy néz ki muszáj leszek betelefonálni. De azért várok még ide bármi választ. Hátha más is járt már így, és tudna némi felvilágosítást adni ez ügyben.
2013. aug. 27. 20:48
 3/5 anonim válasza:
Tudom már több mint egy éves a kérdésed,de érdekelne mi lett a vége. Ugyanebben a cipőben járok. Az egyik csomagomra szt írja Letenye posta kézbesítés regisztrálva, a másikra meg sződ posta kézbesítés regisztrálva. Az én címemre várom a csomagot Komáromba... Sosem volt még ilyen problémám és nem is igazán tudom mit jelent ez....
2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 peety911 válasza:
Egy kis segítséget kérnék, hasonló cipőben járok. Üllőn a kézbesítés regisztrálva , de én tapolcai vagyok :/ mi lett a korábbi esetekkel, kérem a segítségeteket , hogy most ez mi? Nem volt még ilyen nálam , pedig nem az első csomagom... :(
2014. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ha egy problémám megoldódik az utókornak szoktam hagyni egy részletes leírást h mi is lett a sztori vége, jó lenne ha mások is így tennének... (nem írnék ki egy tök ilyen kérdést fölöslegesen)


So?

2014. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!