Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ünneplőt vegyek fel az...

Milyen ünneplőt vegyek fel az évnyitómra? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Most vasárnap lesz, és még nem tudom mit vegyek fel. Sose szerettem vele annyit foglalkozni, mindig a végén pánikolok be. A combom meg a csípőm mindig is utáltam ruhákkal foglalkozni. Egyáltalán nem mondanám magam dagadtnak, csak a combom se vékony, hanem az átlagnál kicsit vastagabb, a csípőm is van felesleg, nem sok, de van, és lehet látni. Lehet elég hülye kérdés, csak fogalmam sincs, hogy mit vehetnék fel, amiben nem látszódna úgy és kicsit takarná is. Légyszi, normális válaszokat. Köszönöm.:)
2013. aug. 27. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én se sz*roztam vele soha sokat, felvettem egy fekete farmert meg egy fehér inget, ennyi. hidd el, hogy egyáltalán nem nézik kin mi van.. ezért nem kapsz egyest meg semmit, van aki nem is ünneplőbe megy x)
2013. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem valami csini szoknyát vegyél fel, egy fehér blúz társaságában! Ha van egyennyakkendőtők, akkor gallérosat! Mostanában rengeteg olyan lányt láttam ünnepségeken, akiknak volt nyakkendőjük, de nem volt gallér, lehet, hogy menő, de irtó gáz! Amiatt ne aggódj, hogy van rajtad egy kis felesleg, szinte mindenkin van valahol, így is lehetsz csinos! Ja és szoknya mondjuk magasított derekú estleg! De ne olyat ami eredetileg nem is magasított, csak felhúzod a hasadig, és kint a feneked! Cipő ne túl magas, de azért magassarkú! Remélem segítettem!
2013. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoknya vagy nadrág(25 fok lesz),fehér ing/matrózblúz,magassarkú(ezt csak akkor ha már hetedikbe mész.)
2013. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!