Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi annak a naprendszeres...

CurtisHarris kérdése:

Mi annak a naprendszeres újságnak (vagy folyóirat) a címe vagy honlap címe, amelyet most reklámoznak a tvben?

Figyelt kérdés
Sajnos elfelejtettem a netes elérhetőségét mire gép elé kerültem.Azóta meg nem reklámozzák, olyasmi mint régen a Tudás fája volt. 690 Ft-ért hirdetik és naprendszer modell-t emlegetettek mellette (ajándéknak?) ? Minden lehetséges módon kerestem a google-ben de nem találtam. Előre is köszönöm aki tud segíteni. Szép estét !
2013. aug. 28. 00:12
1 2 3
 1/21 Borom válasza:

Szia!

[link]

2013. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jajj , nagyon szépen köszönöm :]]
2013. aug. 28. 15:08
 3/21 anonim válasza:
Nem rossz dolog ez a modell, de gondolkodj el azon, h el kezded-e gyűjteni a darabokat. Pár éve én is rendelgettem hasonló újságot, de akkor az emberi csontvázat+ belsőszerveket lehetett kapni. Lényeg a lények, hogy az első reklám nagyon jónak tűnik, az is 700 ft körül mozgott, de az utánalévőket már 1200/1300 ftért küldték, és volt jópár olyan újság amihez kis szir szarokat küldtek, értsd úgy, hogy olyan elemeket, amik meg sem látszanak a csontvázon, olyan aprók és azokat is külön küldtél, persze az ár maradt. Összeszámolva 60 és 70.000 ftbe került az a csontváz, de ez még mehetett volna feljebb, mivel még izomzatot is lehetett hozzá kérni, az újabb újságokat jelentett és költségeket. Azért írtam le ezt, mert tök jópofák ezek az újsák mellé küldözz modellek, de iszonyatosan elkérik az árát. Nem éri meg így, abból a pénzből már vehettem volna sokkal jobb dolgokat is. Szóval gondold meg, h belevágsz-e.
2013. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Kiegészítendő az előttem szólót:

Egy kis matek. 52 számból áll a lap. negyedévesre lehet előfizetni 9960 kemény magyar forintért, ez 4 számot tartalmaz, mivel kéthetente jelenik meg. 52/4=13 13*9960=12948 Szóval 104 hetet, két évet kell várni mire összejön a modell és közel százharmincezer forinttal leszel szegényebb, ha nem nő az előfizu ára. Ennél picivel olcsóbban megúszod és hamarabb hozzájuthatsz, ha egyösszegben kicsengeted az ebay-en: [link]


Egyébként az én szemem is felcsillant, de aztán utánanéztem. :-(


Forrás: [link]

2013. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
oké, hogy drága, de szerintem megéri, ha azt veszed hogy két évig tart: 4 lap 10ezer forint, két hetente, az két hónapra van. Az havi 5ezer forint. Sajnos én nem engedhetem meg magamnak ezt sem, de jobban hangzik, mint ebayen egy összegben.
2013. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok ,

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és véleményeket is ! Engem nagyon érdekel a téma meg minden ami galaxis ,űr...de sajnos én is kicsit csalódtam mikor láttam az első csomagban mi található. Akkor inkább csak az újság kéne de nem ennyiért. Igaza van az Úr/Hölgynek aki a hosszú elemzést írta. Akkor már veszek valami jó kis Csillagászati könyvet ! Szép napot és még egyszer köszönöm !

2013. aug. 29. 09:44
 7/21 anonim válasza:
Igen! Egy jó ideje már nagy divatja van nálunk ennek a gyűjtsük össze/építsük fel újságoknak! Kezdték azzal, hogy modellek, akciófigurák gyűjthetők, de rájöttek, hogy ha ott nem vesznek meg egy lapszámot, attól még "használható" a többi. Ezért okos emberek kitalták, hogy építős/összerakós újság kell. Ha a hülye -átvert- olvasó kihagy egy számot, ne tudjon semmi se kezdeni az összeépítendő modellel, így legalább minden számot meg kell venni. Nem is beszélve arról, mivan ha a 99. héten megszűnik az újság? ...
2013. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Ez külföldön már rég lefutott dolog. Youtube-on is van video róla működés közben.

http://www.youtube.com/watch?v=2BhxyZfWLDE


Ebay-en se olcsó 117.000Ft. de ehhez nem jár magyar nyelvű újság

[link]

2013. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Nagyon szép a modell, csak egy kicsit drágának találom a dolgot. No meg kitartás is kell hozzá, hogy nehogy lemaradjon az ember egy számról. Tehát "ajándék"-nak nem annyira nevezném.

Mondjuk annyiban sántít a modell, hogy a bolygók nem kör, hanem ellipszis pályán mozognak, a Föld is télen mintegy 5 millió km-rel közelebb van a naphoz, mint nyáron. De technikailag a modellben ezt már nehéz lett volna kivitelezni. De ettől még nagyon szupi és élethű...

2013. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kicsit drága...

Az alaplap tömör sárgaréz.

A bolygók ezüsttel vannak futtatva.

A fogaskerekek precíz kivitelűek.

Oké, százakárhányezer forint, DE nem egyszerre fizeted ki, hanem két év alatt, és a téma irán térdeklődőknek valóban hasznos, és szép segédeszköz.

Ja, igen, és vannak ennél ostobább gyűjtds-össze-mind témák. Például a gyilkolászásra nevelő akciófigurák.

És még csa nem is kötelező megvenni :)

2013. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!