Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elment az egész életkedvem a...

Elment az egész életkedvem a háborúskodástól, és a jóslatoktól. Van ennek jövője?

Figyelt kérdés

Ha belegondolok, akkor az eddigi életemet csak elpazaroltam. 17 évet töltöttem tanulás, alvás, minimális szórakozás mellett. Most meg, hogy vannak ezek a Nostradamus jóslatok, meg, mindjárt III. világháború, mert Amerika támad, de elég nagy hülyeség, mert az ellenséges oldalt támogatja Kína, Oroszország is, akik magukban is elég nagy veszélyt jelentenek, nemhogy együtt. Én úgy gondolom, hogy ez az egész azért van, mert népességet kell csökkenteni a földön, és ki van tervezve a "világvezetők" által. Főleg most, hogy egyre nagyobb tudomást szerzek a dolgokról, biztosabb vagyok mindenben. Lehet hülyeség az egész, de most úgy érzem magam mint egy tehetetlen kis senki aki lehet, hogy holnap már nem él, és eddig nem is élt, csak gyakorlatilag..

Ti, hogyan vélekedtek a dolgokról?

Holnap ugyanúgy diákmunkába kell menni, dolgozni azért amit akarok, de kitudja, hogy helyette mit is csinálhattam volna, ha eljön egy "új" korszak.


2013. aug. 28. 17:39
 1/2 anonim válasza:
De sokszor érzek én is így. Jövőre megyek egyetemre, de vajon meg fogja érni az a sok tanulás, szenvedés? Lesz normális életem? Te jó ég!! :( :(
2013. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én meg úgy vagyok, hogy elbasztam az életem, mert nem tanultam és emiatt egy szar szakmunkásba kell tanulnom. Vissza gondolva nekem is tanulni kellett volna azt a 8 évet és most valami jó suliba lennék aztán lehetnék bármi. Nem csak az, ahova felvesznek 2-3-as bizonyítvánnyal.

Szóval csak ne aggódjatok, ti csináljátok/csináltátok jól.


A világháború pedig nem hiszem, hogy lesz ilyen "hamar" az első és a második után.

2013. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!