Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hogy nagy hülyeséget...

Tudom hogy nagy hülyeséget csináltam? (Lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagy hülyesèg volt... nem gondolkoztam ezèrt kèrem a gyűlölködő kommentektől kìmèljetek! Na szóval pár hónappal ezelőtt egy baràtommal hülyèk voltunk ès megpróbáltunk lopni egy áruházból de lebuktunk. A kárt a helyszínen egyenlítettük azt mondtàk ennyi volt az egész. Persze volt két zsaru akik valamilyen igazolást írtak.Nemsoká egy vagy kèt rendőr megjenet az ajtónk előtt, hogy x-kor be kell menni ès vallomàst tenni vagy valami ilyesmi. Ez elèggè furcsa volt mert úgy volt hogy vège. Bementünk a vallomásainkat felvettèk azt mondták részletesen mondjuk el mi törtènt azèrt hogy nekelljen bemennünk a tárgyalásra. Erre jött a levél hogy be kell mennünk a tárgyalásra. Mire számithatok a tárgyaláson? Milyen hosszu lehet, miket kèrdezhetnek stb. Már sajnálom az egèszet. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. aug. 29. 02:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Xar ügy. De ne keseredj el. Persze nem mindegy mit loptál. Am mivel a kárt megtérítetted, beismerted, együttműködtél, s valószínű első eset is, a tárgyaláson elmeséled h szánod bánod, sohatöbbet ilyet. Ha pl nem plazmatécé és ilyesmi volt a cucc, hanem mondjuk egy redbull chipszel akkor annyi lesz hogy kapsz egy szóbeli megrovást. Esetleg, s mert idáig eljutott lesz egy priuszod. Ha ilyenbe keveredsz megint akkor megbüntetnek, mert ezt is hozzáteszik. A tárgyalás az ügyre való tekintettel kb 30 perc ha lesz. Te beismerted, így nincs semmi extra. Elmondják a jutalmad. Szerintem se pénz, se egyéb bünti nem lesz, csak megrovás. Am mennyi idős vagy? Azért ez se mindegy.
2013. aug. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nézd , rendőrnek sose higgy! ez alapszabály!

ő csak azért mond minden valótlanságot h úgy alakuljon az ügy ahogy ő szeretné, nyilván nem a te érdekeidet fogja nézni. olyan nincs h tegyél vallomást és akkor cserébe nem lesz tárgyalás!


viszont tényleg nem hiszem h durva dolog sülne ebből ki. én is valószínűsítek egy megrovást azt annyi. és az még csak priusz se lesz, erkölcsid tiszta marad.

2013. aug. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az én világomban lecsapnák a karodat.


És majd utólag megbánnák és bocsánatot kérnének, ahogy te is.

2013. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
de milyen a te világod?
2013. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Képzeletbeli.
2013. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a normális válaszokat, amúgy 14 vagyok :S . A tárgyaláson nem kell elmesèlni újra, hogy mi törtènt pontosan? Mert már nem is emlékszem, hogy a rendőrsègen mit mondtam hiszen 4 hónapja volt.
2013. aug. 29. 11:52
 7/15 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kèz, kivève a karvágósnak.
2013. aug. 29. 11:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem azt fogják kérni a tárgyaláson, hogy ismételd meg amit a rendőrségen hazudtál, hanem hogy mondd el az igazat.
2013. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A rendőrsègen is igazat mondtam.
2013. aug. 29. 12:10
 10/15 anonim ***** válasza:

nézd, ha gyanúsított vagy, akkor ingyen kellett (volna) kapnod példányt a vallomásodból! az hol van?

na meg ha 14 éves vagy, kötelező lett volna ügyvéd is, én ezt az egészet nem értem.


és persze, mondd el nekik minél részletesebben, attól dagad a májuk, de ne izgulj már ennyire!


addig szerezz egy jegyzőkönyv-msolatot

2013. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!