Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bach télleg Shadowhunter...

Bach télleg Shadowhunter volt? :OOO

Figyelt kérdés
mer én ezt most halottam nem rég és most nem tudom hogy ezt most igaz? :OOOO mert Bach nekem nagy példaképem és most nem tudom mivan :OO
2013. aug. 29. 11:46
1 2
 1/13 anonim válasza:

Igen!:O

Nem tudtad? Jacie is azért zongorázott, mert Bach volt az árnyvadász nagyapja, Valentine apja, ezért megtanította drága unokáját zongorázni. Van egy könyv, ajánlom, hogy vedd meg ( Bach the shadowhunter - sajnos angolul van, és nem értem mit jelent az a shadowhunter :o) és olvasd el. Részletesen leírják, hogyan ölték meg az árnyakat, árnyékokat.

Remélem hasznos volt a válasz, jó olvasást a könyvhöz :)))

2013. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
HÁ komoly? :OO azttaa :OO MEGFOGOM!!! megveszem mert nekem Bachi olyan fontos mint a nutella *-* köszia választ megy a zöld kezecske <3
2013. aug. 29. 11:51
 3/13 anonim válasza:

köszcsi :)

mi az a zöld kezecske? :o

2013. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem tudod? :OO háát az zöld és kezecske és az azt jelenti hogy hogy akkor most hasznos választ adsz *-* mert amit irtálk az sokat jelentett nekem ;D
2013. aug. 29. 11:54
 5/13 anonim válasza:

JUHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ*--------------*

EZAZ ! SOHA SEM ADTAM MÉG HASZNOS VÁLASZT SENKINEK. OLYAN VAGYOK MINT ANASTASIA, EZ AZ ELSŐ ! *-*

2013. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Anasztázija? a meséből? jujjjjjjjjjjjj úgy szerettem azt a lányt ...most nem azért a kétt fillérért de rohadt dögös volt az a csajszi..volt idő miko megdobogtatta elég keményen a szívemet
2013. aug. 29. 11:56
 7/13 anonim válasza:

te fiú vagy? :OO

sohasem beszéltem még fiúkkal.:ooo EBBEN IS EZ AZ ELSŐ !

'RÉGEN VOLT, RÉGES RÉG, DŐLT A FÉNY A TEREMBŐL'

2013. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ja, fiú ... kor? dumálhatnánk, ha gondolod ...írj privit ;DD és akkor megtanithatlak egy-két dologra...
2013. aug. 29. 11:59
 9/13 anonim válasza:

12 :)))))) te?

óó, megtanítanál a matekra ? :o Nem értem sohasem.:(

2013. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát 25, de nembaj mert szeretem a fiatalhusit...persze persze megtanitalak matekozni, de még hogyan drágám ... kezdhetnéd az alapoknál mennyi pl. 61+8?
2013. aug. 29. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!