Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vn 1 Bnőm, kvel el vok h itt...

Vn 1 Bnőm, kvel el vok h itt van nevetünk! Sok mindent adtam neki fülbevalo klakk és télleg, mindig számithatot rám! De ha a régi legjobb barátja akit állitolag utál mindig rámászik ak egész nap 2-en vannak én mintha ott se lnék! Szerintetek?

Figyelt kérdés
mind 3-an csajkok vagyunk!És ami még zavarobb 1 oszttársak!
2012. okt. 17. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Most próbáljuk meg szép, egész, magyar mondatokkal.
2012. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na hogy van egy barátnöm haki a legjobbom állitolag és sokat adtam neki dolgoka köröm lakk fülbevalo nagyokat röhögtünk de ha a régi legjobb barátja szoba kerül akk vele lognak egész nap és akkor én mintha nem is lennék mit tegyek mind hárman csajok vagyunk am!
2012. okt. 17. 16:47
 3/8 A kérdező kommentje:
És had emlitsem meg egy sráccal is összehoztam aki annak a csajnak a pasija volt!Az elözö Legje
2012. okt. 17. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem amit írsz. Ez nagyarul van? Hány éves vagy?
2012. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
11 vok ö is tizeneggy és nagyon jól megvagyunk eggyütt azzal a lányal mint legjobb barinö állitolag az vok neki adtam neki körömlakk-ot fülbevalot,csomoszor gépezhetett nálunk adtam neki kaját minden!És volt neki még egy legjobb barátja állitolag csak volt és utálja öt de ha az a lány a legjobb volt barátja rá mászik akkor egésznap eggyütt vannak és eggyütt lógnak és akkor engem észre sem vesznek.Meg egy sráccal is összeholtam aki a volt legjének a pasija VOLT álltitolag ö szerinte.Meg van még pár lány aki télleg nem a legjobb barátja neki de mégis velük is jobban elvan mit csináljak kérjem vissza dolgokat amiket adtam neki és haggyam vele abba vaaagy inkább tegyek vmit ha tegyek akk mit?Mit tegyek?Nem akarom elveszteni......
2012. okt. 23. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

1: egy 11 éves megtanulhatna írni, nem vagy már elsős! -.-"

2: ha valóban legjobb barinőd lenne nem mondogatnád folyton azt h miket adtál neki! (irigy...:/)

3: és ha télleg ennyi mindent adtál neki (kivétel az h kaját is, mert ugye ha átmegy hozzád akk csak nem hagyod éhen halni. ez nem szívesség, ez illem) akk valószínű kihasznál.

4: mondd el neki h ha ott van az a 3. barátnő akk veled is foglalkozzon mert így úgyérzed h csak kihasznál.

5: komolyan ezt gyakori kérdésekre kell kiírnod, magadtól nem jössz rá mi a megoldás???


uriiisten, hagyjuk máár -.-"

2012. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg pl fogalmazni is meg kéne tanulnod :/
2012. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

FülbevalÓ hosszú ó, téNYLeg, Számíthatott két t, állítólag, lennék, zavarÓbb, osztálytársak. Lehet hogy "nyelvtan náci" (vagy mi erre a mai szleng) vagyok, de egyszerűen felrobbanok, hogyha ilyet látok...

Egyébként a történethez (ha jól tudtam kibogozni ezt a trehány fogalmazást) annyit, hogy akkor te most számon kéred rajta hogy mit adtál neki?!?! Mert ez elég szemétség. Ha igazi barátok lennétek, nem igazán néznéd, hogy mit adtál neki, és főleg nem kérnéd így számon, mintha azt várnád, hogy azért lógjon veled, mert adtál neki egy vacak körömlakkot.

Elég sokszor megesik egyébként az ilyen, az én osztályomban is van, most körülbelül úgy érzed, hogy a "nincs ló, jó a szamár is" mondásban te vagy a szamár...ha egyáltalán érted amit mondok...tehát hogy jóban van veled, jót röhögtök, de amikor ott a másik lány, rögtön otthagy. Ezzel szerintem ebben a korosztályban 10/9 lány (vagy ha úgy jobban érted "csajszi") megbirkózik. Egyszerű. Biztos hogy nem a legjobb barátod, te legalábbis nem vagy az övé. Ha zavar, beszéld meg vele, de a "milyen cuccokat adtam neked" témát fel se hozd, mert ha nekem az egyik barátom azzal jönne, hogy pl. ő több ajándékot adott karácsonyra, és ezért érezzem magam szarul ha nem az egész napomat vele töltöm...abban a pillanatban küldeném el a francba! :)

2015. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!