Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiderült hogy van egy másik...

Kiderült hogy van egy másik ember akit ugyanúgy hívnak mint engem, és ugyanott lakik mint én, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma fogászaton voltam, ahol kiderült hogy egy másik ugyanilyen nevű betegük is van,(nincs egy gyakori nevem, a családnevem is ritka, ráadásul a keresztnevem is angolosított, pl facebookon sincs egy ember sem akit ugyanígy hívnának, nem egy kovács eszter-gyakoriságú név vagy ilyesmi) és a város ugyanazon kertesházas részén lakik mint én(kb 8 utcás az egész, ilyen mindenki ismer szinte mindenkit-fajta környék) Azt mondtam az orvosnak hogy az kizárt, az én vagyok, de azt mondta nem, az a lány szőke hajú és vagy 10 éve jár hozzájuk, elég gyakran ráadásul. Utcanevet nem mondott. Reggel óta ezen kattogok :D Igaz hogy kb havonta elhagyom az összes iratomat mert elég szétszórt vagyok de eddig mindig visszaadta aki megtalálta, meg miért fogorvoshoz járna vele? Nem értem.
2013. aug. 29. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az anyja neve, taj-száma stb is ugyanaz, akkor tényleg gyanús :D
2013. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még hónapokkal ezelőtt megkérdezte hogy van egy hugom? akit ugyanígy hívnak? és ezen egyezkedtek az asszisztensel vagy negyed óráig hogy ez hogy lehet, de akkor még nem nagyon figyeltem, pont fájt a fogam :D de gondolom miután már tudja hogy az nem én vagyok akkor csak szólna hogy ugyanaz a TB számunk. Bár anya mindig azt mondja erre az orvosra hogy részeges és azt sem tudja mit beszél! :D Mindenesetre nagyon fura az egész.
2013. aug. 29. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
a postást kérdezd meg ... a postások többet tudnak a területükről mint gondolnánk ... ha szerinte sincs, akkor visszaélnek az adataiddal
2013. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is történt már ilyen :-)

Nekem sincs tucatnevem. Jópár évvel ezelőtt történt, hogy költözéskor bementem az egyik kábelszolgáltatóhoz lemondani a tv előfizetést. Mondja ott a hölgy, hogy ennyi-meg-ennyi tartozásom van. Mondom az kizárt. Hozzáfűzi, hgy ja, én ma már jártam ott, és ki is fizettem :-)

Hát mondom én tuti, hoyg ma még nem jártam itt.

Akkor derült ki, hogy van egy ugyanolyan nevű személy, mint én, ráadásul Bp uyanazon kerületében is laktunk.

Aztán utánanéztem, ő kb. 8-10 évvel idősebb, mint én, de tényleg létezik.


Szóval szerintem nem kizárt ez a te esetedben sem. :-)

2013. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!