Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez tartozhat ez a telefonsz...

Kihez tartozhat ez a telefonszám? +3615100504 Keresőkben nem találtam semmit!

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 17:37
 1/10 anonim válasza:
Lehetséges (nem biztos), hogy a FedEx telefonszáma.
2013. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem tudom de engem is hívogat már 1 hete
2013. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Eddig 2szer vettem fel ,nem szól bele senki és 5 mp után lerakják.Most néztem a számlainfómat elvileg eddig +költség nincs.
2013. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem két hete hívogat, még soha nem vettem fel. Ma speciel 4-szer csörgetett meg.
2013. szept. 2. 17:34
 5/10 anonim válasza:
Én úgy gondoltam,ha még 1 hét múlva is csinálja felhívom az ügyfélszolgálatot(vodás vagyok) ,hogy mi lehet ez vagy mit lehet tenni ellene.Gondolkoztam rendőrségen is de felesleges macera,míg csak hívogat és nem okoz nekem kárt.
2013. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Visszahívtam fülkéből ezt a számot.Ott valami üzenetrögzítő volt hogy a UPC munkatársa keresett.Felhívtam az ügyfélszolgálatot ott is megerősítették hogy az,de arra nem adtak magyarázatot ,hogy miért nem szól bele senki.
2013. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez már egy jó kiindulópont:-) Bár azóta nem jött hívás erről a számról.
2013. szept. 6. 18:44
 8/10 anonim válasza:

Valóban UPC.

Valószínűleg rendelkezel valamilyen UPC-előfizetéssel, és rád akarnak tukmálni egy drágább csomagot.

Semmi gond, ha tartozásod lenne, akkor nem ilyen módon keresnének.

A legegyszerűbb, ha felhívod őket, és megkéred az ügyintézőt, hogy jegyezze be a neved mellé, hogy nem érdekel más csomag. Egy darabig (2-3 évig) valszeg békén hagynak.

2013. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 titanmanus válasza:
Engem is csörgettek 2x, de semmi. Faxé hívnak ha nem szólalnak bele???
2015. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

engem is hivogat, de van a teelfonokban egy nagyon jó lehetőség, hozzá lehet adni a telefonszámot az automatikusan elutasítandó listához. azóta egyszer sem csörgött csak látom a híváslistán hogy el lett utasítva :)

androidos telókra "DND call blocker" néven egy magyar kis progit le lehet tölteni, teszi a dolgát.

2015. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!