Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki, milyen láncfűrészt javasol?

Willy0408 kérdése:

Ki, milyen láncfűrészt javasol?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat várok!

2013. aug. 29. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen célra, he-he.
2013. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
stihl,husqvarna,makita,mindegyikkel meg voltam elégedve
2013. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
itthoni használatra kellene( tűzifa felvágásra, ház körüli munkákra)
2013. aug. 29. 20:23
 4/7 dirtboy ***** válasza:

50-55ccm kell neked,nézd meg a 3márka ilyen köbcentis tipusait és válassz.

szerintem árban a husqvarna lesz a legkedvezõbb.


ha tüzifánál csak vékony fákat veszel akkor még esetleg egy 40-45ccmis oleo mac is megteszi és az jóval olcsóbb.

vastagabb fához viszont ne ilyet vegy.

2013. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
45-ös elég lenne nekem, de olyat akarok venni, ami évek múlva is gép
2013. aug. 29. 21:19
 6/7 dirtboy ***** válasza:

ha meg adod nekik ami kell,nem kínzod õket akkor mindegyik jó lehet sokáig. a lényeg hogy tudd használni ahogy kell es arra használd amire tervezve van. tehát ha úgy dontesz hogy egy oleo macet veszel akkor lehetõleg ne rakj rá 50-60as vezetõt meg ne vágj nagy keményfa ronkoket vele mert nem arra van tervezve. a benzint is mindig mugyan olyan adalékkal készítsd (piros stihl adalék) ha változtatsz az adalékon akkor a régit járasd ki a tankból. a lánckenõ olaj is legyen megfelelõ,ne rakj beke pl hidraulika olajat.

szóval bánj megfelelõen a fûrésszel és akkor mind a 4említett márka fûrészeit hoszútávon tudod majd használni.

2013. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Stihl, Husqvarna. Jonsered. Szerintem otthoni használatra elég neked a 40ccm is megfelelő keverékkel(jó minőségű motorolaj) és lánckenőolaj. Én makitát (lánckenőolaj) használok annyira gazdaságos hogy 1 l-el fölvágtam 80 mázsa akácfát
2013. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!