Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azt...

Volt már olyan, hogy azt gondoltad, hogy nem akarsz olyan nemű lenni, amilyen vagy? Mikor gondoltad ezt?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek! (Sajnos ezt már mindenhez hozzá kell tenni)
2013. aug. 30. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nőnek lenni néha elég nehéz. :D Például a menstruáció idején azt hiszem a legtöbb nő szívesen lenne férfi egy hétig. :D Azt viszont nem tudom egy férfi miért akarna nő lenni. :)
2013. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy nem akarok-e? én nem vagyok nő, ezt már egy ideje tudom. eléggé szívás.. szóval igen, gondoltam már. és nem csak a menstruáció miatt.
2013. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én nő vagyok, de sokszor eszembe jutott, hogy jobb lenne férfinak lenni. én nem a menstruációra gondolok (nem mintha szeretném), mert tudom, hogy a pasiknak is biztosan épp elég gondjuk van.


nem tudom, sokszor eszembe jut, hogy mivel nem vagyok túl lányos, jóformán semmi nőies nincs bennem, biztosan jobban érezném magam fiúként. volt ilyen álmom is már, hogy fiú voltam. egyszerűen úgy gondolom jobban tudnék azonosulni fiúként.


de viszont engem a fiúk érdekelnek, éppen ezért itt abba is hagytam mindig az agyalást.

2013. aug. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!