Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közgazdasági érettségivel...

Közgazdasági érettségivel hova lehet menni dolgozni? Vagyis kifejezetten iskolába gazdasági ügyintézőnek lehet menni? DE várom a további munkalehetőségeket is!

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
McDonald's
2013. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem

marad a továbbtanulás

tanultam gépírást,közgazdaságot,az iskolán belül vállalkozói tanfolyamon is voltam amiről papírom is van,pályaválasztásnál közölték hogy max a tescoba mehetek ha nem megyek el továbbtanulni

2013. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag sok olyan álláshirdetés van, ahol elég az érettségi, de sztem ha vki diplomával jelentkezik azt preferálják és annak adják a munkát. Elmehetsz adatot rögzíteni meg iratot rendezni reggeltől estig diákmunkás szövetkezeteken keresztül például.
2013. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És hogyha érettségi után maradok szakmára??

Úgy több esélyem van???

2013. aug. 30. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
vmennyivel biztos, szerencse is kell a dolgokhoz, sose lehet tudni h mivel hol kötsz ki, vagy diplomás munkanélküli és nagyon jól élő érettségi nélküli ember is
2013. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!