Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki várja a sulit? Hanyadikosok...

Ki várja a sulit? Hanyadikosok lesztek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 12:16
 1/9 anonim válasza:
Én nem várom most leszek 9-edikes.!
2013. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is most leszek 9.-es :)
2013. aug. 30. 12:28
 3/9 A kérdező kommentje:
És én sem várom :(
2013. aug. 30. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
háhá én tavaly érettségiztem :P viszont most megyek egy kétéves képzésre. kicsit várom, mert már úgyis unatkoztam.. a középiskolánál meg biztos jobb, de ne aggódjatok a 9. még semmi..
2013. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Első vagyok hova fogsz járni suliba ?
2013. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
:D egyáltalán nem várom.. 11-es... :-/ :D
2013. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én most leszek 10.es és egyáltalán nem várom a sulit.Sőt féllek is a sulitol.Velem még alapban nagyoncsunyán elbántak ki közösítettek a lányok ha oda mentem hozzájuk elmentek csúfoltak haza felé menet pedig rugdostak és olyanokat mondtak ,hogy no.A fiúk rogdáltak dobáltak csúfoltak elnem feljtem haza felé menet télen az eggyik gyerek úgy megdobott jeges hóval ,hogy majdnem kidobta a szemem és vérzett az orrom.A tanárok meg annyira kivételztek ,hogy amikor oda mentem szolni elmondanni h,ogy mi történt nem csináltak semmit félve mentem suliba nem tudtam aludni sem a félelemtől.Mikor a szüleim bementek képesek voltak a tanárok azt mondanni ,hogy nem is szoltam nekik pedig ott volt 2normális ember ,aki azokban az időkben támogatott és előttük mondtam meg nekik!át mentem másik suliban minden rendbes is volt ,amíg nem jött át az a lány ,aki a másik sulimban is meg keserítette az életem és itt is mindenkit ellen fordított annyira rossz volt. és most vele fogok egy suliba járni közép suliba már most féllek ,hogy mi lesz aludni sem tudok :(

16/l

2013. aug. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én várom, 10.-be megyek. :)
2013. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8.-ba megyek

ja és nem várom

2013. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!