Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Várjátok már a sulit? Hanyadik...

Várjátok már a sulit? Hanyadikosok lesztek? Vettetek már valamit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 16:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Végzős leszek. Nem vettem semmit, nem is fogok. Különösebben most nem várom.
2011. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon nem várom mert az összes tanár csak a lányokat imádja. Elmesélnék erről egésznap.

Nem vettünk semmit. 8-os leszek.

2011. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

Várom,még mennyire!:D

9.-es leszek, még nem vettem semmit,ráér még:D

2011. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
én is 9- es leszek+ kolis, várom, mert új osztály,új suli meg minden,hétfőn veszünk pár cuccot, de még rengeteg dolog kell, a koli miatt is
2011. júl. 30. 17:03
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
én is 9.es+kolis.. hát.. fogjuk rá hogy várom..xD annyira nem. amugy nem vettünk még semmit.
2011. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%

11.-es leszek, szakközépiskolás vagyok, és most lesz a szakosodás. Emiatt várom egy kicsit, kíváncsi vagyok, milyen lesz, és hogy jön-e esetleg új osztálytársunk vagy sem. És megmondom őszintén, időnként nagyon is szívesen tanulok, ha olyan a téma, ami érdekel, örömmel tanulok! Nem vettem még semmit, egyenlőre szerintem nem is fogok. Van még néhány füzetem régebbi évekről, van néhány tankönyvborítóm is. Egyébként pedig úgy szoktam csinálni, hogy az első napokban egy füzetet viszek meg vagy 2 tollat és abba az egy füzetbe írok mindent. Ha már lenne rendes tanóra 2-3. napon, akkor felírom egy új oldalra, hogy milyen tantárgy és mintha az a füzet lenne írok bele. És csak szeptember elején vesszük meg, amire szükségem lesz, minek költsünk fölöslegesen?! Arról nem beszélve, hogy lesznek új tantárgyaink is, azokra sem tudom, mi kell.

Ha jól tudom szeptember 1.-je csütörtök lesz, így lehet, hogy szeptember első hétvégéjén megyünk megvenni az ilyen dolgokat, max. a második hétvégén.

16/L

2011. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

hát várom is meg nem is..:DDD

várom,mert mindennap hülyülhetek a barátokkal

nem várom,mert tanulni kell:P meg 8.-kos lesz és jön a felvételi meg minden "jó" dolog..:/

nagyjából már megvan minden múlthéten voltunk vásárolni(tanszereket)mert anyum most kapta meg az utalványokat,de még nyár végén megyünk őszi cuccokat venni:)

14/L

2011. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

11.-es leszek, egyrészről várom, mert jó találkozni a barátaimmal, szeretem a sulimat, de emellett félek hogy mennyit fognak idegesíteni azzal, hogy már mindjárt itt az érettségi (már tavaly is ez ment), és hogy tanulj, meg hogy a 11. nagyon sokat számít, meg döntsd el gyorsan hova akarsz menni. Esküszöm, 8.osan azt hittem, már ott is túlzásba viszik a szöveget arról, hogy írjuk meg jól a felvételit, de a mostanihoz képest az semmi... Mondjuk jó tanuló vagyok és már tudom mi szeretnék lenni, de azért félek. :D

Még nem vettem semmit a sulira, a tanszereket majd aug. utolsó hetében veszem meg, imádok papírboltba járni.

16/L

2011. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Annyira nem mert most leszek énis végzős. 13adikba megyek ( szakmát tanulok)Utána meg jön a nagy betűs ÉLET vagy még ha halogatni akarom akkor még egy szakmát megtanulok (3év ha nem bukok meg de annak kicsi az esélye) és utána már tényleg jön az ÉLET :(


18F


Ja és ki hová jár/ megy majd gólyák?:D Én Szentesre járok a Zsoldosba...

2011. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 :) :) :) ***** válasza:
85%
Várom is meg nem is..csak most kezdek rádöbbeni,hogy 1 hónap és sulii :S és nemtudom hova tünt el az a 2 hónap :( amugy 9.es leszek(nem meek uj suliba mert nállunk(Ukrajna) ugy van,hogy 9. után kell menni nem 8. után) és még nem vettünk semmit..
2011. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!