Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek erélyesebb?

Hogyan legyek erélyesebb?

Figyelt kérdés
Hali! András vagyok 17 éves, és van egy olyan problémám,hogy nem vagyok elég magabiztos. Vissza szólok tanároknak, stb. De nemrég volt egy kb 6. os sráccal kis összetűzésem. Majdnem fel lökte a barátnőm, én meg szóltam neki hogy paraszt. Azóta viszont állandóan beszól, lecsicskáz stb. Megverni nem akarom mert egyrészt a törvények nagyon megszivatnának (mivel naon fiatal), másrészt félek hogy a háttere miatt nagy az arca. De amikor beszól, nem pofázom neki vissza, valamiért ráparálok. Mit tegyek? Valahogy ki kéne lőnöm a biztosítékot, de nem tudom hogyan. Előre is köszi
2008. júl. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy IRGUMBURGUM!
2008. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy IRGUMBURGUM, ha így folytatod nagyon morcos leszek! Inkább akkor elmesélme a teknősbéka és a skorpió meséjét. Egy szép napon a skorpió mekérte a teknőst, hogy vigye át a folyón. Nem viszlek, mert megölsz, mondta a teknősbéka. Nem öllek meg, válaszolta a skorpió, mert akkor én is meghalnék, majd ízelt lábával nagyont dobbantva követelte, hogy a teknős vigye át a folyón, de az mégegyszer visszautasította. Ekkor a skorpió sarkon fordult és sértődötten azt mondta, jól van bazd meg, akkor átmegyek a hídon.

A történet tanúlsága pedig, hogyha kérni szeretnél valamit, mindig mondd azt, hogy légy szíves!

2008. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg suli után, kapd el a torkát és magyarázd el szépen halkan és lassan hogy legközelebb széttéped. engedd el és szépen nyugodtan sétálj tovább. de télleg ne bántsd. ha nyugodt és halk maradsz és nem orditozol rikácsolsz az sokkal célravezetőbb.
2009. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez is lehetséges,én biztos kihívnék jo ár embert a suli elé aztán elbeszélgetnénk vele
2009. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!