Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsô sorban animések véleményé...

Elsô sorban animések véleményére vagyok kiváncsi. Ti ha felvesztek egy parókát, azt csakis paróka sapkában teszitek? Muszáj sapka? Van aki sapka nélkül hordja? Több véleményt is várok

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

én pl nem használok... azért is mert nincsen:DDD

De amúgy attól is függ mekkora a hajad. Én úgy ahogy be tudtam tuszkolni alá az úgy kb mellig érő hajam.

Meg eddig csak egy parókát használtam:D de az úgy jó volt, nem esett le, és nem is ugrott ki a hajam, amikor ugrándoztam, akkor se:)

2013. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor csak úgy otthonra veszek fel parókát, olyankor nem szoktam parókasapkát venni alá, de mondjuk conon vagy a helyi animeklub cp-s találkozóin a biztonság kedvéért van rajtam. ^^
2013. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

kissé félrebeszéltek...

a paróka sapka azért kell, hogy ha hosszú a hajad, be tudd gyűrni alá és összefogja a paróka alatt, ha rövid a hajad, tök mindegy, hogy felveszed e, de nincs semmi funkciója akkor

2013. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan erről beszéltünk. :) (És igen, ha már itt tartunk, akkor hozzátenném, hogy nekem is elég hosszú a hajam, olyan hátközépig ér, ezért is veszek fel parókasapkát olyankor, mikor mondjuk hosszabb ideig rajtam van a paróka, és ahol gáz lenne, ha leesne/félrecsúszna.)
2013. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!