Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem segíteni ebay-es...

Ren-D kérdése:

Tudtok nekem segíteni ebay-es rendeléssel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Először rendelnék ebayről és nem sokat tudok erről,ezért lenne pár kérdésem.Megbízható?A termék árán és az esetleges szállítási költségen kívül még kell fizetnem pl. vámot?Rendelnék kisebb-nagyobb dolgokat,sapkákat,dzsekiket,cipőket egyszerre max. 20ezer forintért de vennék karkötőt is ami 500forint körül van arra se megy vám?Ez érdekelne leginkább hogy pár száz forintos dolgokat is elküldenek?Persze abból rendelnék kb. 2000forint értékbe de még azt is keveslem,elküldenék?Válaszotokat előre is köszönöm.

#rendelés #eBay #internetes vásárlás #ebay ruha #ebay vám #ebay cipő #ebay sapka #ebay snapback
2013. aug. 13. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megbízható. A postaköltség sokszor többszöröse az árunak, de annyit fizetsz amennyit írtak. Ha valami 500 FT + 1500 FT postaköltség, akkor 2ezret fizetsz, semmi többet. Én magam még nem használtam, de ismerős már igen, és teljesen rendben volt minden.
2013. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csomagban jön, és az eladó rá is írja a kb 20000Ft-nak megfelelő összeget a csomagra, akkor kb biztos, hogy lesz rá pluszban 27% ÁFA. Ha nem írja rá, ám a vámon megfogják a csomagot, akkor vagy bizonyítod, hogy te mennyit fizettél, vagy ők kitalálják mennyit ér, és az alapján fizetsz ÁFÁt (utóbbival szinte biztosan rosszul jársz).
2013. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont emiatt nem rendeltem még.A 27%-os Àfa elmenne na de az hogy ők találják ki mennyit fizessek az már nem.Tehát pontosan nem tudhatom mennyit fizetek?Ez lenne a kérdés mert úgy nem rendelnék csak ha fix az összeg.
2013. aug. 13. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy az eladónak visszajelzése 98% felett legyen és, akkor az tuti megbízható és nem lesz gond. Az ár meg ott van annyit fizetsz, ami ki van írva árnak + postaköltségnek semmi több. Pár száz forintos dolgokat is elküldenek, gondolom azokat Kínában láttad, mert onnan gyakran ingyen szállítanak vagy nagyon kevés pénzért:)
2013. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzáteszek, hogy ebay.com-on nézd a cuccokat ott sokkal több van mint a ebay.hu-n.
2013. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
[link] Ezt szeretném rendelni,neki 98,7%-os.Tőle rendelhetem?És annyit még segítenétek hogy mennyi lesz és mennyi idő múlva ér ide?"free shipping" Akkor csak annyit fizetek amennyit rendelek belőle még szállítási költség sincs?Ez így elég olcsó.
2013. aug. 13. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát pontosan nem tudhatom mennyit fizetek?Ez lenne a kérdés mert úgy nem rendelnék csak ha fix az összeg."


Ha kérsz a feladótól kereskedelmi számlát (commercial invoice), akkor nem találgatnak és ez alapján lesz a 27%. Viszont akkor biztosan lesz. Mert ő simá ráír neked pár USD árat, hátha átcsúszik a vámon, és akkor meg 0...

2013. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem.Ti mit ajánlotok?
2013. aug. 13. 21:02
 9/12 A kérdező kommentje:
De szerintem jó lesz az hogy írja rá és akkor+27%,ha kérek kereskedelmi számlát akkor csak 27% plusz jön és semmi más ugye?Nekem így megfelelne a lényeg hogy fix összeget tudjak.
2013. aug. 13. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen ettől rendelhetsz. 3-4 héten belül szerintem meg jön, legalább is nekem farmer meg jött Hong Kong-ból ennyi idő alatt, de mindig a "shipping"-et figyeld ott írja.


Shipping Time: 10-20 days to United Stated; 30-35 days to most European countries;45-55 days to Brazil,Russian and faraway countries(no include weekend and holidays in China).


Tehát 30-35 napot ír hivatalosan. És nem kell fizetni semmi szállítási költséget, ha free. Nekem se kellett, gift-ként adják fel és úgy ingyenes:D Írj privit, ha valamit nem vágsz.

2013. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!